Полина Иванова и Емил Евтимов достигнаха до финала на международния турнир по спортни танци в Русе

автор: Пламен ГЕОРГИЕВ
2018-11-26 17:27:00
Спорт | Шумен | преглеждания: 524

Изключително успешно се представи шуменската двойка от КСТ „Фея данс“ Полина Иванова и Емил Евтимов, която зае първо място в състезателен клас „15D“ на Открития национален турнир за български танцови двойки в зала „Монбат Арена“ в Русе. След това двамата дебютираха в Международния турнир по спортни танци „WDSF WORLD INTERNATIONAL OPEN RUSE 2018“, преодоляха полуфинала и достигнаха до финала, където се състезаваха с двойки от Молдова и Румъния.

В Открития национален турнир се представиха успешно и други двойки от КСТ „Фея данс“, научихме вчера от Доротея Тодорова – треньор в клуба. Първенци в клас „11E“ станаха Йоан-Александър Ташков и Никол Нейкова от филиала в Разград на шуменския клуб. На второ място в клас „15С“ се класираха Симеон Борисов и Стефания Павлова. Трета позиция заеха в клас „13D“ Християн Сърмов и Виктория Николова. Сред призьорите в клас „9Е“ са още Кенан Мехмед и Симона Дайнова. В състезанието при аматьорите се включиха също Николай Бозов и Адриана Кирилова.