Кметът на Шумен се срещна със спортни деятели

Споделете с:

“Заедно с изпълнителния директор на “Индустриален парк Шумен” АД Николай Тончев открихме двудневния турнир по тенис на маса, организиран от Спортен клуб по тенис на маса „Роко“. В първия ден от надпреварата участват ветераните, а във втория ден са срещите на майсторите – съобщи кметът на община Шумен проф. д-р Христо Христов. – Благодаря на Росен Атанасов и на целия екип на клуба за усилията и добрата организация. Благодаря и за оказаното признание и връчените купи. Пожелавам успех на всички участници и много спортсменски емоции!

След това имах възможност да се срещна в неформална обстановка и със спортни деятели от различни спортове в Шумен. Те са част от десетилетната спортна история на региона и имат изключителен принос за развитието на масовия и елитния спорт, като са подготвили множество шампиони. Срещата с тях беше много лична и емоционална за мен като човек, израснал със спорта. Благодаря за изненадите. Радвам се, че съхраняваме традицията и заедно поддържаме спортния дух.”

 

1 205 преглеждания