Кметът на Шумен се срещна с Фикрет Индже

Споделете с:

„Посрещнах в кабинета си г-н Фикрет Индже, който е мажоритарен собственик на „Алкомет“ АД – съобщи кметът на община Шумен проф. д-р Христо Христов. – По време на срещата обсъдихме предстоящите бизнес делегации, които ще посетят града ни по повод празника на Шумен – 11 май. В рамките на разговора акцент беше поставен върху доброто сътрудничество между местната власт и бизнеса, както и върху възможностите за привличане на инвестиции, развитие на икономическата среда и създаване на нови партньорства в полза на Шумен. Радвам се, че проведохме такава среща, защото активният диалог между местната власт и бизнеса е ключов фактор за устойчивото развитие на града и региона. Разбира се, не пропуснахме да обсъдим и посещението ни от миналата седмица в Айвалък. Благодаря на г-н Индже и неговата съпруга за поканата!“

 

1 023 преглеждания