Бойците на СК “Шуменска крепост” отиват за медали в Бургас

Споделете с:

От утре до неделя представителна група от 13 състезатели с екипа на СК “Шуменска крепост” ще се включи в разпределението на медалите в държавното първенство по кикбокс в стила К1, което ще се състои в град Бургас. По предварителна заявка се очаква в спортна зала “Младост” край морето да се съберат около 300 участници от 50 клуба към Българската конфедерация по кикбокс и май тай.

На ринга ще се представят следните бойци от шуменския клуб: при момчетата на 11-12 години – Манол Методиев в категория до 39 кг и Тимур Тасинов до 42 кг, при юношите младша възраст – Божидар Недев до 48 кг и Симеон Василев до 63.5 кг, при девойките младша възраст – Ана Пинтева до 56 кг, при девойките старша възраст – Никол Мартинова до 48 кг и Хелин Хасан до 52 кг, при юношите старша възраст – Габриел Чергански до 63.5 кг и Умут Мустафа до 75 кг, при мъжете – Милен Вълчев до 60 кг, Джан Нури до 67 кг, Атанас Ханджиев до 71 кг и Димитър Стоянов до 75 кг.

В треньорския щаб са включени Галин Методиев, Християн Тотев и Иван Иванов.

Нека да пожелаем успех на всички кикбоксьори от СК “Шуменска крепост”!

1 236 преглеждания