„Днес в „Алкомет“ посрещнахме официална делегация, водена от кмета на Шумен проф. Христо Христов и заместник-кмета по икономическо развитие Николай Колев – съобщиха от шуменското дружество. – Сред гостите бяха и Н. Пр. Лхагвасурен Саянаа – извънреден и пълномощен посланик на Монголия, и Н. Пр. Нгует Тхи Мин Нгует – извънреден и пълномощен посланик на Виетнам, които са на посещение в Шумен по повод празника на града – 11 май. Делегацията беше посрещната от Хюсейин Умут Индже и Семих Батурай – изпълнителни членове на УС на „Алкомет“. По време на визитата гостите се запознаха с дейността на компанията и посетиха производствените цехове. Благодарим за посещението и за проявения интерес към развитието и бъдещите проекти на „Алкомет“.
Посланици посетиха „Алкомет“ АД
1 026 преглеждания
